O mně

O mně

S digitálním marketigem jsem se potkal vlastně již na střední škole, kdy jsem začal velmi povrchně koketovat s copywritingem a překlady pro e-shopy. Následovalo moje studium na Univerzitě Karlově v oboru Politologie a mezinárodní vztahy. Krátce jsem si vyzkoušel i práci ve státní správě (konkrétně jako stážista Ministerstvu průmyslu a obchodu), měl jsem příležitost stát se předsedou Politologického klubu FSV UK, který v době mého působení (2017-2018) měl více než 100 členů. Podařilo se nám uspořádat první velkou debatu předsedů politických stran před volbami 2017, či debatu s Paulem Ryanem (v té době předsedu Sněmovny reprezentantů USA).

V roce 2016 jsem nastoupil jako stážista online marketingu do agentury eVisions. Po dvou letech jsem v agentuře začal budovat německé oddělení, což byl na českém trhu unikátní tým složený z rodilých mluvčích. Díky tvrdé práci a zkušenostem z řady projektů jsme se stali first-choice pro české společnosti, které měly za cíl expanzi do DACH regionu.

Od roku 2022 působím jako konzultant na volné noze, mým hlavním zaměřením je expanze do DACH regionu a optimalizace webů pro vyhledávače.

Má práce mě baví, stejně jako podílet se s ostatními o mé zkušenosti. Pro rok 2022 jsem se stal Google trenérem se zaměřením na export. Chci se podílet na zvyšování kvality české e-commerce scény, díky které budou pak české firmy po digitální expanzi v zahraničí úspěšné.

Pravidelně přednáším v rámci těchto programů:

O expanzi do zahraničí jsem také natočil speciální lekci v programu Digisemestr Online.

Google Certified Trainer 2023 pro oblast exportu

Workshopy s tématem expanze českých firem na německy mluvící trhy

Celodenní kurz na téma "Mezinárodní marketing"

Jsem proaktivní

Mojí prací odpovídat na vaše dotazy, ale proaktivně hledat způsoby, jak dosáhnout stanovených cílů.

Jsem byznysově orientovaný

Zaměřuji se jen na ty věci, které mají smysl, ne které vypadají dobře v reportu či v prezentaci.

Jsem komunikativní

Většinou odpovídám do pár hodin, v nejzazším případě do 24h. 

Napište mi

Zajímá vás, jak mohu pomoci vašemu projektu? Neváhejte mi napsat, nebo zavolat, a já vám rád poskytnu více informací. 

    Odesláním automaticky souhlasíte se zpracováním údajů a s podmínkami zásady ochrany os. údajů.

    Napište mi na:

    Zavolejte mi na:

    © Copyright 2023, Milan Fiala |. Všechna práva vyhrazena. Web používá soubory cookies Web vytvořilo s láskou studio Fresh Mill